نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه های کشور

المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه های کشور


المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه های کشور

 
 

دانشجویان عزیز مهندسی برق دانشگاه شهید چمران
با سلام و احترام
المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه های کشور، هر ساله، در بسیاری از رشته های علمی و در میان دانشجویان سراسر کشور برگزار می گردد .
امسال، المپیاد علمی دانشجویان کشور نیز در ۱۹ رشته علمی و در ۸ قطب علمی کشور برگزار می گردد. دانشگاه شهید چمران اهواز با قرار گرفتن در قطب پنج کشوری (خوزستان، اصفهان، چهارمحال بختیاری، ایلام، لرستان، مرکزی و قم ( ،در ۱۸ گرایش در المپیاد علمی دانشجویان کشور، شرکت خواهد کرد .
این المپیاد در سه مرحله، برگزار می گردد. مرحله اول، مرحله المپیاد علمی دانشگاه شهید چمران است که در ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه ۹۵ در دانشگاه شهید چمران برگزار می گردد. در این مرحله از هر گرایش، پنج نفر اول به مرحله بعد که مرحله نیمه نهایی المپیاد علمی دانشجویان کشور است، اعزام می گردد. مرحله نیمه نهایی المپیاد علمی دانشجویان کشور، در هر قطب و از جمله در قطب پنج و به مرکزیت دانشگاه اصفهان، در ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت ۹۶ برگزار می گردد. در این مرحله در هر گرایش و از هر قطب، پنج نفر اول به مرحله نهایی اعزام می شوند . مرحله نهایی در مرداد ۹۶ در تهران برگزار می گردد .
مهندسی برق، یکی از گرایش های المپیاد علمی دانشجویان کشور است که در این المپیاد، امید است دانشجویان دانشگاه شهید چمران، شرکت فعال داشته باشند .
مواد امتحانی گرایش مهندسی برق در المپیاد علمی دانشجویان کشور، مدارهای الکتریکی یک و دو، الکترونیک یک و دو، ماشین یک و دو، الکترومغناطیس و کنترل خطی است . دانشگاه شهید چمران، هدایا و جوایز ارزنده ای را برای دانشجویان عزیزی که موفق به راهیابی به مراحل بالاتر می گردند، در نظر گرفته است . گروه برق دانشگاه شهید چمران، از همه دانشجویان گروه، دعوت می کند که در این آزمون، مشارکت جدی داشته باشند .

مهلت ثبت نام تا 95/10/30 می باشد

محسن صنیعی
مدیر گروه برق